foto1
Jezioro Lachotka
foto1
Jezioro Dąb
foto1
Jezioro Krapsko Długie
foto1
Jezioro Krąpsko Małe
foto1
Jezioro Żwirkowe
Witam na stronie

PZW Okręg Nadnotecki w Pile

Aktualności
  1. Miło nam poinformować, że w dniu 19.01.2021r., przedstawiciele władz Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Chodzieży - Prezes Krzysztof Liskowski wraz ze Skarbnikiem Edwardem Chludzińskim, wręczyli Burmistrzowi Miasta i Gminy Margonin, Panu Januszowi Piechockiemu odznaczenie „Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego” nadane przez ZG PZW w Warszawie. Zarząd Koła PZW Chodzież tym odznaczeniem pragnie podziękować włodarzowi miasta i gminy Margonin za dotychczasową współpracę i przychylność w czasie organizacji zawodów wędkarskich. Procedura nadania odznaczenia była długa. Zarząd chodzieskiego Koła wystąpił z wnioskiem do Zarządu Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile, gdzie zyskał akceptację. Następnie nasz wniosek został skierowany do Zarządy Głównego PZW w Warszawie, gdzie wreszcie zapadła pozytywna dla nas decyzja.
  2. SKŁADKI WĘDKARSKIE W 2021 r.
  3. NOWY ROK 2021
  4. Plan pracy koła Pilanin na rok 2021
  5. Zarząd Koła informuje, że sprzedaż składek wędkarskich odbywać się będzie w biurze koła w Rogoźnie na ul. Fabrycznej 5, pierwsze piętro (budynek obok stacji pogotowia) we wtorki i czwartki w godz. 16.30-17.30 począwszy od 05 stycznia 2021r. W sprawach pilnych kontakt telefoniczny pd numerem 663-708-404 (skarbnik koła). Sprzedaż znaczków trwa cały rok. Po dniu 30 kwietnia zgodnie ze statutem PZW będzie konieczność uiszczenia ponownie opłaty WPISOWEJ w wysokości 25 zł.
  6. Od najbliższego poniedziałku w biurze PZW w Chodzieży do nabycia będą zezwolenia i znaczki na rok 2021. Ze względu na pandemię, sprzedaż odbywać będzie się przez specjalnie przygotowane okienko z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. W budynku obowiązywać będzie nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekowania rąk. Prosimy także o zachowanie dystansu minimum 1,5 m od innych osób przebywających w biurze, przy okienku może znajdować się tylko jedna osoba. Egzaminy na kartę wędkarską będą organizowane po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 600 435 236.
  7. Zdrowych, wesołych, pogodnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szczęścia, samych radości i taaakiej ryby w Nowym 2021 Roku życzą Działacze Okręgu Nadnoteckiego PZWPracownicy Biura Zarządu Okręgui administrator strony
  8. Koledze Mirosławowi Kamińskiemu Prezesowi Zarządu Okręgu w Zielonej Górze wyrazy współczucia i szczere kondolencje z powodu śmierci Matki składają członkowie Zarządui pracownicy biura Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile.
  9. ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2020